MLB galerie organiseert zo’n twee keer per jaar een expositie in de etalages en wachtkamer van huisartsenpraktijk “Bon Aire”, Bonairetsraat 1 in Amsterdam. De huisartsen stellen het op prijs als de kunstenaar(s) uit de buurt komen.
Wil je hierover meer informatie, stuur ons een mailtje: ml.boel@planet.nl

Huidige expositie:
Aygul Kosedal
Opening en meet and greet met Aygul is op 5 oktober van 14 – 17 uur.
Alleen dan is om 14 uur de praktijk open om binnen de kunstwerken te bekijken. Met een hapje en drankje.
Je bent van harte welkom.
Aygul Kosedal
14 september ’25 tot zondag 15 februari ‘26
Opening 5 oktober van 14 – 17 uur
Bij de dokters van praktijk BON AIRE – Bonairestraat 1
De Turkse kunstenares Aygul Kosedal presenteert haar allereerste expositie met maar liefst 27 schilderijen uit haar groeiende collectie. Wat in 2024 begon als een nieuwe passie, is in korte tijd uitgegroeid tot een kleurrijke en eigenzinnige zoektocht naar vorm en expressie.
Eigen pad
Na een korte periode in het atelier van het Cobra Museum koos Aygul haar eigen pad. Ze werkt voornamelijk met acrylverf, soms verrassend gecombineerd met materialen als snelcement – een creatieve en eigenzinnige vondst.
Veelzijdig
Haar schilderijen zijn veelzijdig in stijl, maar hebben één duidelijke rode draad: beweging. Vanuit het hart naar buiten, van passie naar vrijheid. Kleuren vloeien samen in nieuwsgierigheid en energie – telkens anders, maar altijd krachtig.
Opening: zondag 5 oktober, 14.00 – 17.00 uur.
Iedereen is van harte welkom om kennis te maken met het werk van Aygul.
Schilderijen bekijken?
De expositie is te zien zolang de praktijk geopend is. Een bezoek in het weekend plannen of een werk kopen?
Bel Marie-Louise Boel van MLB Galerie – 06 2180 2448 of mail: ml.boel@planet.nl

